تجارت تجاری کروکودیل تجاری بخشی از یک صنعت پیچیده است. این بسیار سودآور است ، اما به مقدار زیادی سرمایه اولیه برای 3 تا 4 سال نیاز دارد.

شما باید پول زیادی خرج کنید تا تمساح ها به اندازه کافی رشد کرده و برای فروش پوست یا گوشت خود در بازارهای بین المللی مناسب باشند.about:blank

برخی مناطق در سراسر جهان برای پرورش تجاری تمساح مناسب هستند ، اگرچه موفقیت در این تجارت تضمین نشده است. معمولاً مزارع تمساح بزرگتر نسبت به مزارع کوچکتر مقرون به صرفه تر و سودآورتر هستند.

در اینجا ما در مورد مراحل لازم برای شروع و راه اندازی این کسب و کار سودآور بیشتر توضیح می دهیم.

فهرست مطالب

چرا می خواهید کسب و کار پرورش تمساح را شروع کنید؟
چگونه می توان کسب و کار پرورش تمساح را راه اندازی کرد؟
صدور مجوز
آموزش
یک سایت مناسب انتخاب کنید
احداث ساختمان
تغذیه
پرورش
مراقبت
برداشت
بازار یابی

 

چرا می خواهید کسب و کار پرورش تمساح را شروع کنید؟

اول از همه ، دلایل شروع تجارت کروکودیل را مشخص کنید . چرا می خواهید این تجارت را راه اندازی کنید؟ آیا سرمایه کافی برای شروع دارید؟ آیا تجربه قبلی برای کار با تمساح دارید؟ آیا وقت کافی دارید؟ آیا امکانات کافی برای شروع این تجارت در منطقه خود دارید؟ آیا می توانید محصولات خود را به راحتی از منطقه خود بفروشید؟

بسیاری از مردم می خواهند این تجارت را برای اهداف مالی شروع کنند. پرورش تمساح بسیار گران است (اگرچه سود آن نیز بسیار زیاد است) و شما باید انتظارات و مدل کسب و کار خود را از نزدیک مشاهده کنید. بنابراین ، قبل از شروع به همه سوالات بالا توجه کنید.

چگونه می توان کسب و کار پرورش تمساح را راه اندازی کرد؟

تمساح ها حیوانات بسیار خطرناکی هستند. بنابراین ساخت مزرعه تجاری تمساح چندان آسان نیست. این تجارت نیز بسیار گران است. در اینجا مراحل شروع این تجارت را شرح می دهیم.

صدور مجوز

تمساح ها حیوانات وحشی هستند. بنابراین برای افزایش تجاری آنها باید مجوز بگیرید. با نزدیکترین مرکز خدمات حیات وحش خود تماس بگیرید و مراحل اخذ مجوز برای شروع این تجارت را از آنها بخواهید.

اگر محیط مناسبی برای پرورش تجاری آنها ایجاد کنید ، دریافت مجوز بسیار ساده تر خواهد بود.

آموزش

قبل از شروع ، اگر از برخی از مزارع تجاری موجود تمساح دیدن کنید ، بهتر خواهد بود. سعی کنید همه چیز مربوط به این تجارت را از آن کشاورزان بیاموزید.

در صورت امکان ، در برخی از مزارع به عنوان داوطلب برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم پرورش ، مزایا و مشکلات این مشاغل کار کنید. بنابراین می توانید خود را برای این تجارت آموزش دهید.

یک سایت مناسب انتخاب کنید

یک سایت مناسب برای شروع تجارت مزرعه تمساح انتخاب کنید. اگر بتوانید چنین منطقه ای را انتخاب کنید که تمساحهای وحشی به طور طبیعی در آن زندگی می کنند.

سعی کنید زمینی را انتخاب کنید که برای پرورش و پرورش تمساح مناسب باشد. از سیستم حمل و نقل مناسب اطمینان حاصل کنید تا بتوانید در مواقع اضطراری از همه نوع کمک استفاده کنید.

احداث ساختمان

معمولاً مساحتی در حدود 800 فوت مربع سردتر ، فریزر و فضای ذخیره سازی به اندازه کافی برای قرار دادن اتاق جوجه کشی مناسب است. در اتاق جوجه کشی نیازی به مهد کودک نیست ، زیرا ساختمان رشد کرده جوجه های جدید را نگهداری می کند.

یک ساختمان بزرگ با فضایی حدود 5000 فوت مربع ایده آل است. طراحی های مختلف ساختمان شامل بلوک های بتنی ، چوب یا ساختمان های فلزی است. اما همه آنها کاملاً عایق بندی شده و بر روی یک پایه بتنی گرم شده استراحت می کنند.

تمساح ها به دمای ثابت 86 تا 88 درجه فارنهایت نیاز دارند. بنابراین از لوله های آب گرم استفاده کنید ، بتن را برای ایجاد دمای ثابت در ساختمان اجرا کنید.

می توانید از کویل های گرمایش برقی استفاده کنید. ساختمانهای اضافی برای جدا نگه داشتن تمساحهای مختلف از یکدیگر ایجاد کنید.

تغذیه

برای رشد مناسب ، تغذیه سالم ضروری است. بنابراین همیشه به آنها غذاهای تازه بدهید. همیشه موجودی گوشت تازه منجمد را در دست داشته باشید. معمولاً گوشت گاو ، مرغ ، گوزن ، ماهی ، گوشت اسب و غیره برای تجارت تجاری تمساح استفاده می شود.

برای اطمینان از رشد مناسب ، باید از نرخ تغذیه مناسب استفاده کنید. در سال اول ، 25 درصد غذا در هفته با توجه به وزن بدن آنها بخورید. تا سه سالگی میزان خوراک را به 18 درصد کاهش دهید.

همیشه غذای کافی در اختیار آنها قرار دهید ، اما بیش از حد به آنها غذا ندهید. زیرا تغذیه بیش از حد می تواند باعث نقرس در تمساح ها شود.

پرورش

تمساحها به طور طبیعی پرورش دهندگان خوبی هستند. اگر به آنها فرصت دهید ، آنها به راحتی تکثیر می شوند.

مراقبت

همیشه سعی کنید تمساح خود را بدون استرس نگه دارید. زیرا یک تمساح استرس دار ممکن است به بیماری لکه قهوه ای مبتلا شود. این بیماری باعث ایجاد لکه های رنگی در پوست تمساح می شود و ارزش آنها را کاهش می دهد.

از شلوغی زیاد قلم ها خودداری کنید. تمساح ها به جز فصل پرورش جمع نمی شوند. تعداد محدودی تمساح را در یک قلم نگه دارید. و سعی کنید با عایق کاری ساختمان صدای بیرون را به حداقل برسانید.

قلم ها را به طور منظم تمیز کنید. تمساح ها را درست قبل ، در حین یا بعد از تغذیه تحریک نکنید. می توانید مراحل تمیز کردن قلم را صبح انجام دهید

برداشت

شما می توانید تمساح ها را به سن بلوغ خود بفروشید. شما می توانید تمساح های جوان را بفروشید اگر هر سازمان ، باغ وحش یا هر شخص یا سازمان دیگری بخواهد آنها را بخرد.

بازار یابی

این مهمترین بخش از تجارت موفق کروکودیل است. اگر بتوانید محصولات خود را با قیمت مناسب بفروشید ، می توانید سود خوبی کسب کنید. قبل از شروع این تجارت ، استراتژی های بازاریابی خود را تعیین کنید.

اینها روشها و مراحل متداول برای شروع و راه اندازی یک تجارت پرورش تمساح است. امیدوارم این راهنما به شما کمک کرده باشد! موفق باشید و خداوند به شما برکت دهد!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *