چگونه می توان سگ را به فرزند خواندگی پذیرفت؟  سگ ها به عنوان حیوانات خانگی عالی هستند و تماشای فعالیت سگ خانگی واقعاً لذت بخش و سرگرم کننده است.

در واقع ، ارتباط بین انسان و سگ از دیرباز به عنوان یکی از قوی ترین پیوندها در اطراف شناخته شده است (حتی اگر در یک زمان ، یک سگ خانگی به ناچار سعی کند سوسیس را از بشقاب شما بدزدد).

اگر به فکر پذیرش سگ به عنوان حیوان خانگی هستید ، ایده خوبی است ، تبریک می گویم! در اینجا ما سعی داریم در مورد پذیرش سگ به عنوان حیوان خانگی توضیح بیشتری دهیم.

فهرست مطالب

می خواهید یک سگ را به عنوان حیوان خانگی به فرزندی قبول کنید
نحوه پذیرش سگ به عنوان حیوان خانگی
خانه خود را برای سگ جدید آماده کنید
وسایل را جمع آوری کنید
قوانین خانه را وضع کنید
سگ را به خانه بیاورید
جعبه ای به سگ بدهید
از آموزش برای ایجاد فرزندخواندگی شاد استفاده کنید
صبر کلید مراقبت از سگ است
مهمترین دلایل فرزندخواندگی سگ

می خواهید یک سگ را به عنوان حیوان خانگی به فرزندی قبول کنید

سگها از جمله حیوانات برتر برای حیوان خانگی هستند. دلایل زیادی برای انتخاب سگ به عنوان حیوان خانگی وجود دارد. قبل از بحث بیشتر در مورد نحوه پذیرش سگ ، در اینجا سعی می کنیم بیشتر توضیح دهیم که چرا سگ ها بهترین حیوانات خانگی هستند.

سگ ها همراهان خوبی هستند. آنها ارتباط بسیار خوبی با انسان ها دارند. و مردم در سراسر جهان از زمان های قدیم سگ را به عنوان همراه پرورش می دهند.

سگ ها فوق العاده وفادار هستند. در برخی موارد ، شما می توانید مانند اعضای خانواده خود به آنها اعتماد کنید.

نگرش مثبت سگ عفونی است . و آنها به طور کلی از ساده ترین چیزها (مانند چوب ، بسته بندی مواد غذایی دور ریخته ، سفر به مغازه مجاور و غیره) بسیار هیجان زده می شوند. در واقع ، می توان با یک دوست دم درشت ناراحت بود.

اکثر سگها بسیار فعال می شوند. و آنها شما را نیز فعال خواهند کرد (حتی زمانی که نمی خواهید برای پیاده روی بیرون بروید).

سگها در نوازش خوب عمل می کنند. و وقتی بازوی خود را به صورت یک چرت خسته نگه دارید ، خوشحال خواهید شد. و آنها شما را دوست خواهند داشت

وقتی شما در خانه هستید سگهای خانگی خوشحال می مانند. حتی وقتی بیرون هستید منتظر شما خواهند بود. واقعا عالیه!

شما سالم خواهید بود. اکثر سگ ها به ورزش منظم نیاز دارند. و در عین حال شما را سالم می کند.

سگهای خانگی شما را خواهند خنداند. آنها بسیار بازیگوش هستند و فعالیت های زیادی انجام می دهند که شما را مجبور به لبخند زدن می کند 

نحوه پذیرش سگ به عنوان حیوان خانگی

پذیرش سگ به عنوان حیوان خانگی ایده بسیار خوبی است. در اینجا سعی داریم مراحل مربوط به نحوه پذیرش نقطه به عنوان حیوان خانگی را بیشتر توضیح دهیم.

خانه خود را برای سگ جدید آماده کنید

اول از همه ، شما باید خانه خود را برای سگ جدید خود آماده کنید. همه می دانیم که آوردن یک عضو جدید خانواده به خانه چقدر هیجان انگیز است. ما شما را تشویق می کنیم که برای پذیرش یک سگ به همان شیوه نزدیک شوید ، همانطور که خانه خود را برای فرزند جدید آماده می کنید.

کلید کمک به حیوان جدید شما برای ایجاد موفقیت آمیز در خانه شما در حال آماده سازی است. دو روز تا چند هفته طول می کشد تا شما و حیوان خانگی خود را با یکدیگر هماهنگ کنید ، بنابراین صبور باشید و در صورت داشتن هرگونه سوال یا نیاز به منابع اضافی با ما تماس بگیرید.

وسایل را جمع آوری کنید

برای پرورش و مراقبت از سگ به چیزهای زیادی نیاز خواهید داشت. قبل از پذیرش سگ یا آوردن آن به خانه (یا در زمان فرزندخواندگی) از در دسترس بودن همه این موارد اطمینان حاصل کنید. بسیاری از فروشگاه های آنلاین برای خرید لوازم مورد نیاز در دسترس هستند. همه سگها باید با بند و یقه بروند.

قوانین خانه را وضع کنید

قبل از اینکه سگی را به فرزندی پذیرفته و به خانه بیاورید ، باید برنامه ریزی خوبی داشته باشید. برنامه مراقبت مداوم از سگ را در بین اعضای خانواده برنامه ریزی کنید.

 • تصمیم بگیرید که چه کسی به طور منظم به سگ غذا می دهد.
 • تعیین کنید که آیا اجازه می دهید سگ آزادانه به داخل حرکت کند. آیا روی مبلمان اجازه می دهید؟ این مرزها چگونه تعیین می شوند؟
 • از در دسترس بودن محل خواب مناسب برای سگ خود اطمینان حاصل کنید.
 • آیا وقتی سگ یا اعضای خانواده شما در خانه نیستند ، سگ جادو می شود؟
 • همچنین بسیاری از عوامل دیگر را دقیقاً مانند این در نظر بگیرید. قبل از پذیرش سگ بسیار مهم است.

سگ را به خانه بیاورید

پس از تنظیم همه چیز ، وقت آن است که سگ را به خانه ببرید. سگ را به خانه بیاورید و مراحل بعدی را دنبال کنید.

جعبه ای به سگ بدهید

سگها به طور غریزی دوست دارند چاله بزنند و یک جعبه می تواند به عنوان فضای خصوصی خود عمل کند. اما جعبه باید به اندازه کافی بزرگ باشد تا سگ شما بتواند بلند شود ، بچرخد و در یک حالت معمولی راحت بنشیند.

با تهیه ملافه و اسباب بازی صندوق را راحت کنید. می توانید کاسه غذای سگ خود را بلافاصله داخل جعبه قرار دهید و درب جعبه را در زمان تغذیه باز کنید.

جعبه ها همیشه باید یک فضای مثبت و امن برای سگ شما باشند. از جعبه به عنوان مجازات استفاده نکنید و فقط در صورت لزوم سگ خود را در جعبه قرار دهید.

سگ را برای مدت طولانی در جعبه نگه ندارید. زیرا زمان زیادی که در یک جعبه سپری می شود می تواند در نهایت باعث ایجاد اضطراب و استرس شود که باید از آن اجتناب کرد.

از آموزش برای ایجاد فرزندخواندگی شاد استفاده کنید

آموزش سگ بسیار لذت بخش است. آنها برای آموزش نیاز به نظم ، ثبات و صبر دارند. باید آرامش خود را حفظ کنید. در مواقعی که کار خود را خوب انجام می دهند ، گاهی اوقات با تحسین به آنها پاداش دهید. تقویت مثبت موفقیت پایداری را ایجاد می کند.

صبر کلید مراقبت از سگ است

پس از پذیرش یک سگ به عنوان حیوان خانگی ، زمان می برد تا به او آموزش دهید و با او احساس امنیت کنید. به یاد داشته باشید که انتظارات خود را تعدیل کنید. زندگی با شما برای همراه جدید شما تجربه متفاوتی است ، بنابراین به آنها زمان دهید تا خود را با آنها تطبیق دهند.

پس از آموزش تدریجی ، متوجه می شوید که یک دوست مادام العمر پیدا کرده اید. هیچ کس هرگز به اندازه اشتیاق شما به شما خوشامد نمی گوید یا به اندازه سگ شما عشق و وفاداری بی حد و حصر ارائه نمی دهد. بنابراین ، صبور باشید و پاداش زیادی خواهید داشت.

مهمترین دلایل فرزندخواندگی سگ

فرزندخواندگی سگ کار بزرگی است. به سگ بی سرپناه خانه می دهد. با این حال ، دلایل زیادی برای پذیرش سگ وجود دارد. در اینجا ما سعی می کنیم دلایل اصلی را شرح دهیم.

 • اول از همه ، شما زندگی یک سگ را نجات خواهید داد. و اگر تعداد بیشتری از سگ ها به عنوان حیوان خانگی از حیوانات خانگی استفاده کنند ، می توان تعداد آنها را کاهش داد.
 • هنگامی که شما یک سگ را به فرزندخواندگی می پذیرید ، یک حیوان را با عضویت در خانواده خود نجات می دهید و برای حیوان دیگری که ممکن است به شدت به آن احتیاج داشته باشد ، پناهگاه باز کنید.
 • گروه های نجات و پناهگاه حیوانات مملو از حیوانات خانگی شاد و سالم هستند که فقط منتظرند کسی آنها را به خانه برساند.
 • اکثر حیوانات خانگی نجات/سرپناه به دلیل مشکل انسانی مانند نقل مکان یا طلاق در آنجا زخمی شده اند ، نه به این دلیل که حیوانات مرتکب اشتباه شده اند. بسیاری از آنها در حال حاضر آموزش دیده اند و برای زندگی با خانواده استفاده می کنند.
 • پذیرش سگ به عنوان حیوان خانگی هزینه کمتری برای شما خواهد داشت (حتی در برخی موارد رایگان).
 • شما یک همراه عالی خواهید داشت که همیشه در کنار شما خواهد بود ، حتی در شرایط سخت شما. آنها شما را دوست خواهند داشت.
 • بسیاری از سگهای مراکز نجات یا پناهگاه ها در حال حاضر تحت آموزش خانه هستند ، به این معنی که شما نه تنها جان یک سگ را نجات می دهید ، بلکه ممکن است فرش خود را نیز نجات دهید.
 • پذیرش یک سگ بالغ نه تنها به حیوانات مسن شانس دوم می دهد ، بلکه اغلب به این معنی است که معرفی آنها به خانواده بسیار آسان تر خواهد بود.
 • سگ ها وفادار هستند و دوست خوبی هستند. سگها نه تنها به شما عشق بی قید و شرط می دهند ، بلکه نشان داده شده است که آنها از نظر روانی ، احساسی و جسمی برای همراهان خود مفید هستند.
 • مراقبت از سگهای خانگی می تواند احساس هدف و رضایت را ایجاد کند و احساس تنهایی را کاهش دهد. عالیه! موفق باشید!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *