گاو لینکلن قرمز یک نژاد گاو قدیمی گوشتی است که از لینکلنشایر در شرق انگلستان نشات گرفته است. این نژاد در اوایل دهه 1800 توسعه یافت ، که زمان توسعه نژاد و بهبود دام است.

گاوهای لینکلن قرمز به طور انتخابی از طریق گاوهای بومی منطقه با عبور از شورتورن نوع دورهام برای تولید نژادی دو منظوره پرورش داده شدند. اما آنها در حال حاضر منحصراً به عنوان نژاد گاو گاو استفاده می شوند.

هنگامی که نژادهای گاو قاره ای در دهه 1970 و 1980 وارد انگلستان شدند ، بسیاری از نژادهای گاو گوشتی از طریق برنامه های تلاقی که قصد جایگزینی نژادهای اصیل را نداشتند ، از بین رفتند. تعداد کمی از حیوانات بدون عبور در بریتانیای کبیر باقی مانده اند ، جایی که آنها به عنوان لینکلن قرمز شناخته می شوند.

این نژاد گاو مربوط به گاو Shorthorn است و در ابتدا در کتاب گله Coates ثبت شده است. اما گاوهای لینکلن قرمز کتاب گله خود را در 1896 شروع کردند. این حیوانات از اوایل دهه 1900 از انگلستان به استرالیا وارد شده اند.

امروزه جمعیت اصلی این گاوها به شدت در خطر انقراض است. اطلاعات بیشتر در مورد این نژاد گاو را در زیر بخوانید.

فهرست مطالب


ویژگی های لینکلن قرمز گاو قرمز

  • استفاده می کند
    • نکات ویژه

ویژگی های لینکلن قرمز گاو قرمز

گاوهای لینکلن قرمز حیوانات بزرگی هستند. آنها معمولاً دارای رنگ قرمز تیره هستند که در سراسر بدن یکنواخت است. رنگ قرمز تیره آنها احتمال آفتاب سوختگی و سرطان را کاهش می دهد.

آنها دارای پوست نرم صورتی هستند و بیشتر حیوانات نظرسنجی می شوند. پیشانی و پوزه آنها پهن است. آنها صورت کوتاهی دارند و حیوانات دارای قاب نسبتاً مناسبی هستند. میانگین وزن بدن زنده این گاوها از 680 تا 1090 کیلوگرم متغیر است. عکس از ویکی پدیا

استفاده می کند

گاو لینکلن قرمز به عنوان یک نژاد دو منظوره شروع شد. اما امروزه ، آنها عمدتا به عنوان یک گاو گاو نگهداری می شوند.

نکات ویژه

لینکلن ردز یک نژاد مقاوم و کارآمد از گاو است. آنها به حداقل مراقبت احتیاج دارند و مراقبت از گوساله ها بسیار آسان است. آنها زودتر بالغ می شوند و نسبتاً سریع رشد می کنند.

این حیوانات بسیار مقاوم در برابر سرما هستند و برای آب و هوای سردتر مناسب هستند. این نژاد برای تولید گوشت گاو در مقیاس کوچک انتخاب خوبی است. گاوها برای تولید شیر نیز بسیار مناسب هستند.

این نژاد دارای مزاج عالی است و معمولاً طبیعت مطیعی دارد. با این حال ، مشخصات کامل نژاد این نژاد را در جدول زیر مرور کنید.

نام نژادلینکلن رد
نامهای دیگرهیچ یک
هدف نژادگوشت ، دو منظوره
نکات ویژههاردی ، سریع پرورش دهندگان
اندازه نژادسنگین
گاو نرهااز 680 تا 1090 کیلوگرم متغیر است
گاوهااز 680 تا 1090 کیلوگرم متغیر است
تحمل آب و هواهمه آب و هوا (مقاوم در برابر سرما)
رنگ کتقرمز تیره
شاخدارنظرسنجی شد
عملکرد شیرمتوسط
نادر بودنمشترک
کشور/محل مبداانگلستان

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *