اردک هند شرقی (که به آن اردوی سیاه شرقی یا اردوی سیاه هند نیز می گویند ) یک نژاد بسیار زیبا از اردک خانگی است که عمدتا برای اهداف زینتی یا حیوانات خانگی پرورش داده می شود. این نژاد بیشتر به دلیل اندازه و ظاهر چشمگیرش شناخته می شود.

با وجود نام این نژاد اردک ، در جنوب شرقی آسیا توسعه نیافته است. اردک هند شرقی در قرن نوزدهم در ایالات متحده توسعه یافت و یکی از قدیمی ترین نژادهای اردک بانتام است.

نام این نژاد احتمالاً فقط برای کمک به فروش پرندگان استفاده می شود. زیرا نژادهای طیور عجیب و غریب و خارجی در ایالات متحده بسیار محبوب بودند و می توانستند قیمت بهتری را سفارش دهند.

برخی از مردم می گویند اردک هند شرقی می تواند از اردک ورزشی ملارد شمالی ساخته شده باشد. در حالی که دیگران می گویند که ژن سیاه ممکن است از اردک سیاه آمریکایی آمده باشد.

توضیحات هرچه باشد ، به دلیل اندازه کوچکتر و پرهای قابل توجه ، در بین پرورش دهندگان بسیار محبوب است و تا حد زیادی توسط علاقمندان طیور برای اهداف نمایشگاهی نگهداری می شود.

این نژاد در انگلستان در سال 1865 استاندارد شد. و در سال 1874 در استاندارد کمال انجمن طیور آمریکا پذیرفته شد.

فهرست مطالب

ویژگی های اردک هند شرقی
استفاده می کند
نکات ویژه

ویژگی های اردک هند شرقی

اردک شرق هند یک اردک بسیار زیبا با اندازه کوچکتر است. از نظر ظاهری شبیه به Cayuga است ، اما از نظر اندازه کوچکتر است. این اردک ها دارای پرهای سبز بسیار تیره و براق و اسکناس های سیاه هستند. پاها و منقار سیاه و یا خاکستری دارند.

اردکها/ماده ها ممکن است گاهی متناسب با سن خود پرهای سفید ایجاد کنند. این طبیعی است و هیچ مقدار انتخاب نژاد این را حذف نمی کند.

 

اما اردکها در صورت جفت گیری با یک نر خوب ، جوجه اردکهای سیاه جامد تولید خواهند کرد. به عنوان یک نژاد بانتام ، وزن متوسط ​​بدن این نژاد اردک بین 450 تا 900 گرم است.


عکس: دانیل سورنسن

استفاده می کند

اردک هند شرقی در درجه اول به عنوان یک نژاد زینتی نگهداری می شود. این پرنده به عنوان پرندگان نمایشگاهی محبوب است و همچنین به عنوان حیوانات خانگی پرورش می یابد.

نکات ویژه

اردکهای شرق هند عموماً خجالتی هستند و آرامشی آرام دارند. آنها برای نگهداری با سایر پرندگان غیر تهاجمی مناسب هستند و معمولاً در مقایسه با اردک های Call ، شلخته تر و ساکت تر هستند. اما به عنوان یک پرنده کوچک ، آنها پروازهای نسبتاً خوبی هستند.

 

این نژاد در بین نژادهای اردک تخمگذار خوب نیست و حدود 40 تا 100 تخم در سال تولید می کند. رنگ تخم های این اردک بسته به فصل متفاوت است. رنگ تخمها در اوایل فصل سیاه یا خاکستری تیره است.

و بعداً در فصل تخمگذاری ، تخم مرغ ها به تدریج به خاکستری روشن یا آبی تغییر می کنند. مشخصات کامل نژاد این نژاد اردک را در نمودار زیر مرور کنید.

نام نژاد هند شرقی
نام دیگر اردک
سیاه شرق هند اردک سیاه شرقی شرقی
بوئنوس آیرس
Canard du Labrador
Canard Smaragd (فرانسوی)
Pato del Labrador (اسپانیایی)
Smaragdenten (آلمانی)
Smeraldo Labrador (ایتالیایی)
هدف نژاد نمایشگاه ، زینتی
نکات ویژه بروشورهای دوستانه ، عالی
کلاس نژاد بانتام
کبودی میانگین
دریک حدود 0.7 تا 0.9 کیلوگرم
اردک حدود 0.45 تا 0.7 کیلوگرم
تحمل آب و هوا همه آب و هوا
رنگ تخم مرغ سیاه یا خاکستری
اندازه تخم مرغ متوسط
وزن تخم مرغ حدود 55 گرم
بهره وری تخم مرغ کم
قابلیت پرواز خوب
نادر بودن مشترک
انواع سیاه
کشور مبدا ایالات متحده

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *