Herbalife برای کاهش وزن: اثربخشی، مزایا و معایب

همه چیز را در مورد مکمل های تغییر بدن این برچسب تغذیه جهانی بدانید.

تلاش برای کاهش وزن سریع هم مزایا و هم معایب دارد. Herbalife چندین مکمل کاهش وزن سریع تولید می کند که اخیرا توجه زیادی را به خود جلب کرده است. اما آیا هربالایف سالم است؟ برای کمک به شما، در زیر به طور مفصل درباره کاهش وزن Herbalife بحث کرده ایم. هربالایف شیک های جایگزینی برای وعده های غذایی تولید می کند که ادعا می کند به کاهش وزن افراد کمک می کند و سطح تناسب اندام، ظاهر و عزت نفس آنها را بهبود می بخشد. مزایا و معایب شیک های جایگزین هربالایف در این مقاله مورد بحث قرار گرفته است. برای یادگیری بیشتر خواندن را ادامه دهید!

protip_iconچیزهای بی اهمیت
Herbalife در اورنج کانتی، کالیفرنیا، در سال 1980 توسط یک جوان 22 ساله به نام مارک هیوز راه اندازی شد.

در این مقاله

مزایای محصولات Herbalife برای کاهش وزن

زنی در حال نوشیدن اسموتی Herbalife برای کاهش وزن

 • محصولات کاهش وزن هربالایف قرار است سبک زندگی سالم تری را ارائه دهند. برنامه‌های کاهش وزن آن‌ها بسیار ساده است و جایگزین‌های غذایی و شیک‌های متنوعی را برای ارائه ذائقه هر فردی ارائه می‌دهند.
 • مصرف مکمل‌های غذایی Herbalife، شیک‌ها، میان وعده‌ها و میله‌های پروتئینی آسان است.
 • نظارت دقیق بر میزان چربی و کالری دریافتی به شما کمک می کند خوب غذا بخورید و سالم زندگی کنید.
 • محصولات هربالایف بر پایه سویا هستند. محصولات جایگزین وعده غذایی مبتنی بر سویا، در ترکیب با تغییرات سبک زندگی، به کاهش وزن کمک می کند و بهبود پارامترهای ترکیب بدن افراد چاق را نشان می دهد ( 1 )، ( 2 ).
 • پروتئین سویا یکی از اجزای اصلی شیک های جایگزین وعده غذایی Herbalife است ( 3 ). گفته می شود که سلامت قلب و عروق را بهبود می بخشد ، اگرچه مطالعات بیشتری برای اثبات آن مورد نیاز است ( 4 ).

 

protip_iconاشاره کوتاه
بیشتر محصولات هربالایف، مانند ترکیب شیک های تغذیه ای، کپسول ها، قرص ها و محصولات مراقبت شخصی، دو سال ماندگاری دارند. محصولاتی مانند میله های پروتئینی فقط یک سال ماندگاری دارند.

معایب محصولات هربالایف برای کاهش وزن

زنی که واکنش آلرژیک به محصولات هربالایف را تجربه می کند

محصولات هربالایف دارای معایب زیادی هستند.

 • این محصولات می توانند در مقایسه با سایر محصولات کاهش وزن موجود در بازار با همین اثر بسیار گران باشند.
 • طبق توصیه های WHO، تنها 5 درصد از کل کالری مصرفی شما باید از شکر باشد ( 5 ). با این حال، شیک های جایگزین وعده غذایی Herbalife دارای قند بالایی هستند و از این حد فراتر می روند.
 • هربالایف برای تغییر عادات غذایی ناسالم شما، شیک ها و میله های پروتئینی سالم، مکمل های ویژه و میان وعده ها تولید می کند. با این حال، تاکنون هیچ مدرکی مبنی بر تأثیر مثبت این محصولات بر سلامت شما وجود ندارد.
 • همچنین در گذشته شواهدی وجود داشت که مکمل های کاهش وزن ساخته شده توسط هربالایف حاوی برخی مواد خطرناک بودند.
 • اکثر محصولات هربالایف حاوی این سه ماده هستند که خطراتی برای سلامتی شما به همراه دارند:
 • کافئین : برخی از محصولات Herbalife برای کاهش وزن  حاوی کافئین هستند زیرا متابولیسم را افزایش می دهد ( 3 ). اما، کافئین اثرات مضر متعددی دارد. فشار خون را به طور قابل توجهی افزایش می دهد ( 6 ). یک اونس مایع قهوه حاوی حدود 63 میلی گرم کافئین است ( 7 ). از سوی دیگر، چای، قرص و مکمل های هربالایف حاوی کافئین بیشتری در هر وعده هستند. این محصولات همچنین برای افرادی که به کافئین حساسیت دارند می توانند خطرناک باشند . کافئین همچنین بدن را از مواد معدنی تخلیه می کند و می تواند باعث اضطراب و عدم تعادل در سطح قند خون شود که منجر به خوردن بیشتر یا هوس خوردن قند یا کربوهیدرات می شود. بنابراین، توصیه می شود برچسب محصول را از نظر مواد تشکیل دهنده بررسی کنید.
 • پروتئین یا سویا : شیک های پروتئینی و نوشیدنی های پروتئینی برای کاهش وزن مهم هستند. محصولات هربالایف حاوی فیتواستروژن (استروژن مشتق شده از گیاه) است که بر سلامت و رفتار جنسی تأثیر می گذارد ( 8 ). علاوه بر این، برخی از افراد به دوزهای بالای کنسانتره پروتئین حساسیت دارند. سویا یک آلرژن رایج است و اگر تخمیر نشده باشد، می تواند به مشکلات هورمونی و مشکلات گوارشی کمک کند.
 • صدف : به گفته هربالایف، بسیاری از محصولات کاهش وزن آنها حاوی صدف هستند. صدف ها شامل صدف ها، صدف ها، خرچنگ ها و خرچنگ ها هستند. اگر به هر یک از این موارد حساسیت دارید، قبل از سفارش هر محصولی، لیست مواد تشکیل دهنده را بررسی کنید.
 • بسیاری از مطالعات موردی گزارش کرده اند که مصرف مکمل های Herbalife می تواند برای کبد خطرناک باشد ( 9 )، ( 10 ) .
 • گزارش هایی مبنی بر آلوده شدن محصولات هربالایف به باکتری باسیلوس سوبتیلیس که در آن بیماران از آسیب کبدی رنج می بردند ( 11 ).
 • این محصولات با سرکوب یا از بین بردن گرسنگی و مهار چرخه طبیعی گرسنگی و سیری به کنترل اشتها کمک می کنند. این ممکن است منجر به کمبودهای تغذیه ای شود .

اگر باردار یا شیرده هستید، قبل از شروع هر نوع برنامه کاهش وزن، با پزشک خود مشورت کنید. این نوشیدنی‌ها و کپسول‌های کاهش وزن که در تلویزیون و آنلاین تبلیغ می‌شوند، هرگز در مورد آسیب‌هایی که ممکن است برای سلامتی شما ایجاد کنند به شما هشدار نمی‌دهند. بنابراین، این باید تصمیم شما باشد که آیا می‌خواهید از روش‌های «ناسالم» یا غذای سالم و ورزش استفاده کنید تا چروک‌های اضافی را کاهش دهید.

کاهش وزن با هربالایف – چقدر موثر است؟

زنی در حال اندازه گیری دور کمر خود پس از مصرف محصولات هربالایف

مهم ترین وعده غذایی در روز صبحانه است. متابولیسم شما را شروع می کند، انرژی مورد نیاز روز را به شما می دهد و شما را تا ناهار سیر نگه می دارد. اما، بسیاری از وعده های صبحانه حاوی کربوهیدرات و پروتئین کافی نیستند.

شیک فرمول 1 هربالایف حاوی ترکیبی متعادل از کربوهیدرات ها، پروتئین ها و ویتامین ها است که برابر با یک وعده غذایی سالم است. متابولیسم شما را بدون مصرف غذاهای غیر ضروری شروع می کند. با این حال، کالری هر وعده از این شیک برای رفع نیاز روزانه کافی نیست. این شیک کم کالری/پر پروتئین به کاهش وزن کمک می کند و نوشیدن یک لیتر آب همراه با آن با افزایش برون ده ادرار به ترشح سموم کمک می کند. اما، زیاد به مکمل های گیاهی وابسته نباشید، زیرا با قطع مصرف آنها، ممکن است تمام وزن از دست رفته را دوباره به دست آورید.

اینفوگرافیک: مزایای محصولات هربالایف برای کاهش وزن

هربالایف برندی است که انواع مختلفی از ترکیبات و نوشیدنی های جذاب کنترل وزن و مدیریت را ارائه می دهد. محصولات آنها طعم های لذیذی دارند و هم تغذیه و هم طعم را ارائه می دهند. در اینفوگرافیک زیر چند مزیت را قرار داده ایم که بدون شک مفید خواهد بود. نگاهی بیاندازید.

مزایای محصولات هربالایف برای کاهش وزن (اینفوگرافی)

مکمل های کاهش وزن هربالایف برای جایگزینی وعده های غذایی و کمک به کاهش وزن فرموله شده اند. این میان وعده ها و شیک های مبتنی بر سویا با بهبود پارامترهای بدن در مورد افزایش وزن و چاقی به شما کمک می کند تا به روشی سالم وزن کم کنید. با این حال، اینها قند زیادی دارند و همچنین گران هستند. زنان باردار و شیرده باید قبل از شروع هر گونه جایگزینی برای کاهش وزن با پزشک خود مشورت کنند.

سوالات متداول

آیا هربالایف وگان است؟

متفاوت است. برخی از شیک های جایگزین غذای Herbalife حاوی شیر هستند در حالی که برخی دیگر فاقد شیر هستند.

آیا محصولات هربالایف حاوی سرب هستند؟

طبق برچسب های تغذیه ای روی محصولات، محصولات هربالایف حاوی سرب نیستند.

آیا هربالایف مورد تایید FDA است؟

مکمل های غذایی قبل از فروش نیازی به تایید FDA ندارند. با این حال، هربالایف در هنگام تولید محصولات خود از تمام دستورالعمل های FDA پیروی می کند.

با هربالایف چقدر می توانم وزن کم کنم؟

هربالایف می تواند متابولیسم را افزایش داده و به کاهش وزن کمک کند، اما به عوامل مختلفی مانند وزن اولیه، رژیم غذایی و فعالیت بدنی نیز بستگی دارد. توصیه می شود کاهش وزن آهسته و پیوسته بین 1 تا 2 پوند در هفته را هدف قرار دهید.

آیا استفاده طولانی مدت از Herbalife برای کاهش وزن توصیه می شود یا بی خطر؟

محصولات Herbalife به عنوان ایمن برچسب گذاری شده اند، اما برخی از مواد مورد استفاده در محصولات آنها با عوارض جانبی مانند سردرد، مشکلات گوارشی و تپش قلب همراه است. همچنین نشان داده شده است که استفاده طولانی مدت در برخی افراد باعث سمیت کبدی می شود ( 12 ).

خوراکی های کلیدی

 • به عنوان یک جایگزین، مصرف پروتئین سویا می تواند تا حد زیادی مشکلات قلبی عروقی شما را بهبود بخشد.
 • هنگامی که در تلاش برای کاهش وزن یا حتی حفظ سلامتی هستید، نظارت بر مصرف چربی و کالری بسیار مهم است.
 • همیشه سطح قند مکمل خود را بررسی کنید، زیرا تنها 5٪ از کل کالری مصرفی شما باید از شکر باشد. مواد تشکیل دهنده را بررسی کنید تا ببینید آیا مکمل شما حاوی بیش از این است یا خیر.
 • اگرچه کافئین به افزایش متابولیسم کمک می کند، اما بسیاری از مکمل ها حاوی مقادیر بیش از حد کافئین هستند که می تواند منجر به افزایش سطح فشار خون شود.

کاهش وزن با محصولات هربالایف می تواند عالی باشد، اما وقتی به هدف خود برسید چه اتفاقی می افتد؟ در این ویدیو متوجه شوید که آیا می توانید استفاده از محصولات Herbalife را متوقف کنید!

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *